Bezpłatne Doradztwo Marketingowe2022-10-14T18:52:23+02:00

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Skorzystaj z niezobowiązującej rozmowy telefonicznej, podczas której będziesz mógł zadać dowolne pytanie w zakresie działań marketingowo-sprzedażowych. Zapytamy Cię o Twoje cele i wyzwania biznesowe, a następnie nakreślimy proponowany plan działań i wskażemy rozwiązania, które przybliżą Twoją firmę do oczekiwanego sukcesu. Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu rozmowy telefonicznej.

Wyrażam zgodę na kontakt w celu obsługi niniejszego zgłoszenia oraz na otrzymywanie informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej (Polityka Prywatności).

Najczęstsze pytania naszych klientów

Jak zacząć z marketingiem?2022-07-05T19:52:02+02:00

Jeśli nigdy nie prowadziłeś działań marketingowych, nie martw się – pomożemy. Podczas rozmowy wytłumaczymy Ci, na czym polega marketing internetowy. Dowiesz się, w jaki sposób zacząć, wdrożyć, a następnie w sposób mierzalny kontrolować i zwiększać sprzedaż w swojej firmie.

Czy zajmujemy się tworzeniem stron internetowych?2022-07-05T20:54:18+02:00

Tak, tworzymy strony internetowe, które są zaprojektowane zgodnie ze standardami UI/UX. Co oznacza, że są one przejrzyste oraz intuicyjne dla potencjalnych klientów odwiedzających stronę. Pomagamy przygotować odpowiednie treści mówiące o Twojej marce, jak i również zachęcające potencjalnych klientów do skontaktowania się z Twoją firmą.

Czym się zajmujemy?2022-07-05T21:21:58+02:00

Głównym obszarem naszych działań jest planowanie i wdrażanie strategii marketingowo-sprzedażowych. Pomagamy firmom zwiększać rozpoznawalność marki, zwiększać sprzedaż, pozyskiwać potencjalnych klientów. Na początku współpracy poznajemy lepiej Ciebie oraz specyfikę twojego biznesu. Następnie nakreślamy proponowany plan działań i po akceptacji zaczynamy wdrażać założone działania. Na każdym etapie współpracy jesteśmy w ścisłym kontakcie i na bieżąco omawiamy analizy oraz wyniki kampanii marketingowych. Wierzymy w zaufanie, dlatego zawsze rzetelnie przedstawiamy swoją pracę oraz jej wyniki. Nie szukamy wymówek.

Ile to kosztuje?2022-09-21T12:48:18+02:00

W marketingu jest takie słynne powiedzenie „to zależy”. Nasze ceny są uzależnione od złożoności danego projektu i rodzaju działań, które zostaną podjęte. Znamy bardzo dobrze specyfikę małych i mikro przedsiębiorstw, a więc nasze ceny są dopasowane do budżetów takich firm. Po odbyciu rozmowy telefonicznej będziemy w stanie wskazać proponowane rozwiązania oraz podać konkretne ceny realizacji usług.

Co was wyróżnia na tle konkurencji?2022-09-21T13:49:42+02:00

Jesteśmy klientocentryczni, stawiamy na indywidualne podejście do naszych partnerów. Zanim weźmiemy od Ciebie jakiekolwiek pieniądze, przeprowadzamy konsultację, podczas której badamy, z jakimi wyzwaniami mierzy się Twój biznes. Następnie jeśli jesteśmy w stanie pomóc, wskazujemy rozwiązania i nakreślamy proponowany plan działań, który pozwoli osiągnąć zamierzone rezultaty. Nie tworzymy wymyślnych raportów i nie obiecujemy złotych gór. Na każdym etapie współpracy jesteśmy w ścisłym kontakcie i rzetelnie przedstawiamy jakie kroki podejmujemy, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Dajemy poczucie swobody i bezpieczeństwa, ponieważ nie wiążemy się długoterminowymi umowami z naszymi klientami. Skupiamy się na jakości, a nie ilości, dzięki czemu jesteśmy responsywni i potrafimy natychmiastowo reagować na potrzeby naszych klientów.

 

O co zapytać podczas konsultacji?2022-10-14T18:54:26+02:00

Podczas rozmowy zapytaj o dowolny temat związany z potrzebą lub wyzwaniem Twojego biznesu/projektu. Wskażemy Ci proponowany plan działań, zapytamy o cele marketingowo-sprzedażowe oraz doradzimy, w jaki sposób wdrożyć proponowane strategie.